مشتریان و همراهان گرامی

 

خداوند بزرگ و بلند مرتبه را سپاسگزاریم که فرصت خدمت به مردم عزیز ایران خصوصاً پرستاران و شاغلین مراکز بهداشتی و درمانی کشور و خانواده آن ها را طی 23 سال گذشته به اینجانب و همکارانم در سراسر کشور عطا نمود تا با تلاش جهت توسعه بیش از پیش فرهنگ غنی قرض الحسنه در جامعه، گامی در راستای نهادینه کردن بانکداری اسلامی برداریم. سنت قرض، یکی از کارهای خداپسندانه ای است که می توان با آن، گره از کار انسانها گشود، غبار اندوه از چهره های نگران زدود و اسباب رضایت خداوند متعال و ائمه اطهار (علیه السلام) را جلب نمود و به ندای روح بخش قرآن کریم در توصیه اکید به ترویج قرض نیکو لبیک گفت.

صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت (امام جواد علیه السلام) با درکی درست از چشم انداز، رسالت، اهداف و مسئولیت های اجتماعی، فرهنگی و صنفی خویش همواره سعی نموده با جمع آوری سرمایه های خرد و پرداخت عادلانه تسهیلات قرض الحسنه در جهت محرومیت زدائی از جامعه هدف، مقابله با بیکاری و ایجاد اشتغال، ازدواج جوانان، درمان بیماری ها، خرید مسکن، ترویج گردشگری و ... گام های موثری بردارد.

این صندوق، به عنوان بزرگترین صندوق قرض الحسنه صنفی کشور با هدف گسترش فعالیت ها و استفاده از فن آوری های نوین به منظور ارائه خدمات بهتر و سریع تر به مشتریان اقدام به راه اندازی و استقرار برنامه نرم افزار جامع صندوق نموده است و مشتریان عزیز می توانند بخشی از خدمات را به صورت آنلاین در سراسر کشور دریافت نمایند.

دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان های مرتبط با بهداشت و درمان کشور اعم از خصوصی، دولتی و تعاونی می توانند با انتقال بخشی از منابع خود در قالب اعتبار و در حسابی که به نام خودشان افتتاح می شود، کارکنان زیرمجموعه خودشان را جهت دریافت تسهیلات به صندوق معرفی نمایند. همچنین خیرین با سپرده گذاری در این صندوق می توانند به نیازمندان جامعه کمک نمایند.

در پایان، لازم است یادآوری نمایم که بدون تردید صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت، شما مخاطبین عزیز را مشاور امین خویش می داند و از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال نموده و بر این نکته تاکید می نماید که با همراهی شما و توکل بر خداوند منان می توان گام های بلندی در راه خدمت به جامعه شریف پرستاری، پزشکی و شاغلین و بازنشستگان مراکز بهداشتی و درمانی کشور و خانواده آن ها برداشت.

 

با احترام

عباس هوشمند

مدیرعامل