شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۹

اعزام پزشکان و پرستاران توسط شهرداری تهران به سیستان و بلوچستان

 مدیرعامل شرکت شهر سالم از اعزام پزشکان و پرستاران داوطلب توسط شهرداری تهران به سیستان و بلوچستان طی یک فراخوان خبر داد.

حمید چوبینه، مدیرعامل شرکت شهر سالم در گفت وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره اعزام پزشکان و پرستاران توسط شهرداری تهران به سیستان و بلوچستان اظهارداشت: این شرکت طی فراخوانی بنا دارد پزشکان و پرستاران داوطلب را جهت کمک به مردم سیستان و بلاوچستان در شرایط کرونا به این استان اعزام کند.

وی با بیان اینکه این فراخوان در حال حاضر انجام شده است، گفت: برخی اقلام مصرفی نیز با تیم های پزشکی، بهداشتی ودرمانی به این استان ارسال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم  همچنین درباره راه‌اندازی مرکز درمانی ویژه آسیب‌دیدگان اجتماعی در تهران اظهارداشت:همزمان با امضاء تفاهم نامه همکاری دو جانبه سازمان خدمات اجتماعی شهر تهران و شرکت شهر سالم مقرر شد نخستین مرکز درمانی ویژه آسیب‌دیدگان اجتماعی و خدمات‌رسانی پاراکلینیکی در منطقه ۱۹ پایتخت راه‌اندازی شود.

وی بیان داشت: برنامه هایی داریم تا بتوانیم در حوزه درمان به شهروندانی که در معرض آسیب‌های مختلف اجتماعی هستند خدمات‌رسانی کنیم.

وی با اشاره بر اهمیت همکاری مشترک شرکت شهرسالم و سازمان رفاه و خدمات اجتماعی در زمینه های مختلف از جمله کودکان کار و زنان سرپرست خانوار تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته و با همکاری سازمان رفاه، این خدمت‌رسانی در منطقه جنوب شرق تهران به‌صورت ویژه و خاص در دستور کار است تا ارائه خدمات در این منطقه محدود به تعداد و پهنای خاصی نبوده و برای قشرهای مختلف عملی شود.